O nas

budynek-calyNasza przychodnia powstała w 1999 roku jako jedna z pierwszych prywatnych praktyk w regionie. Pierwsza siedziba mieściła się na ulicy Głuszyckiej. Dzięki Państwa zaufaniu szybko rozrośliśmy się i już po dwóch latach w 2001 wybudowaliśmy nową placówkę przy ulicy Bystrzyckiej 2a, w której funkcjonujemy do dnia dzisiejszego. Przez wiele lat mogliśmy i możemy świadczyć usługi medyczne na wysokim poziomie.

Nasza placówka oferuje pełen zakres usług w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Posiadamy kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia w ramach, którego możemy bezpłatnie udzielać świadczeń zdrowotnych osobom ubezpieczonym. W naszej Przychodni funkcjonuje gabinet stomatologiczny posiadający umowę z NFZ. W gabinetach przyjmują również prywatnie lekarze specjaliści oraz rehabilitant. Staramy się aby nasza placówka spełniała wszystkie wymogi i standardy opieki medycznej.

Dążymy i stale będziemy dążyć do zwiększania oferty naszych usług w celu poprawy Państwa komfortu – od nowego roku w placówce wprowadziliśmy system informacji na monitorach LED, bezpłatne Wifi w celu umilenia czasu pacjentom oczekującym na wizytę. Już wkrótce otwarcie apteki w nowej części przychodni, tak abyście mogli Państwo otrzymać pełen zakres usług medycznych od diagnozy po leczenie w jednym miejscu.

Cieszymy się, że możemy z Państwem i dla Państwa współpracować. Jednocześnie zapraszamy osoby, które jeszcze nie należą do naszej przychodni do złożenia deklaracji. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Lek. Beata Hausman
Lek. Grzegorz Hausman