Pracują z nami

Lek. Beata Hausman

Absolwentka wydziału lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Posiada pierwszy stopień specjalizacji z chorób wewnętrznych oraz drugi stopień specjalizacji z medycyny rodzinnej. Podczas kilkudziesięciu lat w zawodzie zdobywała doświadczenie pracując m.in. w Oddziale Chorób Wewnętrznych Specjalistycznego Szpitala im. dr A. Sokołowskiego w Wałbrzychu, Pogotowiu Ratunkowym w Wałbrzychu, Poradni Paliatywnej, w przychodniach w Wałbrzychu oraz prowadząc prywatny gabinet lekarski.

W 2013 ukończyła z oceną bardzo dobrą studia podyplomowe z ‘Geriatrii i opieki długoterminowej’ w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od 1999 roku właściciel Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Praktyki Lekarza Rodzinnego Beata Hausman.

Lek. Grzegorz Hausman

Absolwent wydziału lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. W trakcie studiów aktywny członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA Poland. W okresie studiów ambasador fundacji dawców komórek macierzystych DKMS, uczestnik licznych praktyk i konferencji – m.in. szkolenia w Ministerstwie Zdrowia z zakresu funkcjonowania systemu ochrony zdrowia. Swoje doświadczenie zdobywał odbywając praktyki zagraniczne – pracując między innymi w szpitalach w Ghanie, Indonezji oraz Meksyku.

W 2021 roku uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie reumatologii. 

 

Lek.

Lek. Adrianna Lorens

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Zaangażowana w liczne projekty Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny oraz Studenckiego Towarzystwa Naukowego. Miała okazję zdobywać doświadczenie zawodowe zarówno w Polsce jak i za granicą – w Niemczech i Meksyku. Aktualnie w trakcie specjalizacji z Pediatrii w Specjalistycznym Szpitalu im. A. Sokołowskiego w Wałbrzychu.

Lek. Dagna Faściszewska

Absolwentka wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Od kwietnia 2021 r. specjalista w dziedzinie neurologii dziecięcej.
W latach 2016-2021 związana głównie z Oddziałem Neurologii Dziecięcej Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego im. T. Marciniaka – Centrum Medycyny Ratunkowej we Wrocławiu, a od czerwca 2021 r. również z Oddziałem Neurologii i Oddziałem Udarowym Specjalistycznego Szpitala im. A. Sokołowskiego w Wałbrzychu. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując także w Pogotowiu Ratunkowym w Wałbrzychu.
Swoją wiedzę stale poszerza uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach online, związanych z neurologią i neurologią dziecięcą, by przełożyć ją później na jakość opieki nad pacjentem.
Prywatnie pasjonatka podróży i historii regionu wałbrzyskiego oraz opiekunka bardzo rozpieszczonego kota.

Lek. Elżbieta Mandzyn

Lek. Damian Stuck

Lek. Dorota Słoniewska-Kudłacik

Lek. Beata Ciara-Brodziak

 

Absolwentka wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Lek. Dariusz Zabłocki

Wieloletni Ordynator szpitala w Nowej Rudzie, specjalista pediatrii.

Lek.